#윤산하 #YOONSANHA #PRISMfromYtoA #아스트로 #ASTRO
▶ Twitter : http://twitter.com/offclASTRO
▶ Facebook : http://facebook.com/offclASTRO
▶ Instagram : https://www.instagram.com/officialastro
▶ Weibo : http://weibo.com/officialASTRO
▶ Fancafe : http://cafe.daum.net/fantagio-boys
31件のコメント
Bello sanha 🎉🎉🎉
lindo 💜✨🇧🇷
#ASTRO
#AROHA
#YOONSANHA
#AROHAXASTRO
Lindo, perfeito, amei você filmando 💜💜🇧🇷🇧🇷. Saudades
❤💫
You did very well my baby Tana!!! I am so proud of you! ❤❤❤❤❤❤
Don't worry, I'll wait in Europe 🌟
Nice to meet you YouTuber-Sanha!!! 😊 Thank you for sharing your experiences with us. I hope you were able to relax enough after PRISM in Manila. ❤ #PRISM_fromYtoA😊 #윤산하 #YoonSanha #아스트로 #ASTRO @offclASTRO
How many internationals fans are here?!
👇
I just can't stop loving you!!! On the contrary, I love you more every time!!🤩🤩🤩
❤❤❤
Being a youtuber really suits youu ddana😊💛
#ASTRO
#AROHA
#YOONSANHA
#AROHAXASTRO lindo 🇧🇷
#ASTRO
#AROHA
#YOONSANHA
#AROHAXASTRO
#ASTRO
#AROHA
#YOONSANHA
#AROHAXASTRO
💯💯👏👏👏👍👍💜💜
if soobin and intak had a child:
Truly lovely video 💜 Sweet and cute Sanha, you did a great job 💜🇮🇹
❤😉
👏🏻💐👏🏻💐👏🏻💐💜⭐😍🥰😘🇧🇷
Me encanta verte triunfar❤❤🎉 felicidades San Ha🎉🎉
Each anytime he tried to learn new words in the language fans in each country🎉
😍😍💜💜🫰🫰😘😘👏👏🇧🇷🇧🇷
I love you so much Sanha, thank you for coming to our countries and giving us happy memories 💕💜
公演お疲れ様☺︎神戸1日目だけ行ったけどさなくんに会えてわたしもたくさん力もらえたよ〜😖💗無事にツアー終えることできてよかった😌𓈒𓏸また日本きてねー!
You did well Sanha!! 😍🤩 So proud of you!! 👍👏 Love you!! ❤️💜
公演の舞台裏が見れて嬉しいです。公演前の日本語のかけ声が、かわいくて良かった!
さな、本当に素敵な公演だったよ✨✨✨ありがとう❤️
💜💜💜💜🤗👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Fabuloso Sanhita
Jsi nemocná nebo jen se chráníš. Letíš na koncert a sama ?😊😊💛🐣💛..Jsi jako znovu narozená? TEĎ JSI KRÁL👑JE TO CELÉ JEN TVOJE PATŘÍ TI CELÝ STADION, HALA NEBO SÁL. .TY JSI ZVÍTĚZILA HLADCE JSI TO ZVLÁDLA. SUPÉR MÓJÓ . BUĎ DOBRÁ BUĎ JAKO BÍNÝ Z BLOND VLASY JSI MU PODOBNÁ. KOUKÁM JAK MÁŠ PLNÝ SÁL. TVÍ RODIČE JSOU PYŠNÍ NA TEBE.❤❤💛🐣💛👑💜⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🪷🪷🐝🪷🪷🫶✌️☝️🫰👍👌👋👋👏👏👏👏👏👏🙏🏼🙏🏼🙏🏼👁
You're welcome! Until next time!
Ahoj krásná Yoon SAN HA ,JEN MĚ ZAJÍMÁ ČTEŠ NĚKY NAŠE KOMENTÁŘE. CHCI TI NAPSAT ALE UŽ TADY NAPSANÝ MÁM. TAK AŽ PŘÍŠTĚ. ALE PÍSNIČKY MÁŠ BOŽSKÉ LIBÍ SE MI,HLAVNĚ TY STARŠI .WÁU,WÁU❤❤✨️💜💜✨️💗💗✨️💙💙✨️🧡🧡✨️💚💚✨️💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛🎸🎧🎧🎧🎤🎤🎤👼🏼👼🏼🙏🏼🙏🏼🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹👋👋👋👋👋👏👏👏👏👏👏👏👏
Muero de amor 💕